Adaptor Retea TP-Link Gigabit Ethernet UE300 USB 3.0 White din categoria Adaptor Retea

Intrare: 1 Port USB 3.0Iesire: 1 Port 10/100/1000Mbps RJ45 Ethernet Sisteme Suportate: Windows XP/Vista/7/8/8.1 Mac OS X 10.5/10.6/10.7/10.8/10.9/10.10/ sistem bazat pe LinuxContinut pachet: – Adaptor de reţea Gigabit Ethernet – Ghid de Instalare Rapida Chipset: RTL8153 71 x 26 x 16.2mm ue300
Brand: TP Link
Categoria: Adaptor Retea /
Adaptor Retea TP-Link Gigabit Ethernet UE300 USB 3.0 White
Adaptor Retea TP-Link Gigabit Ethernet UE300 USB 3.0 White

Adaptor Retea TP-Link Gigabit Ethernet UE300 USB 3.0 White

Convertor Media TP-Link MC100CM din categoria Adaptor Retea

Nu PWR FDX/Col Link/Act SPD Basic Function : Half/Full-Duplex transfer mode for FX port Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) Half Duplex Flow Control (Backpressure) Extends fiber distance up to 2km Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timelyNetwork Media :10BASE-T : UTP category 3 4 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-T :UTP category 5 5e cable (maximum 100m)EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)100BASE-FX : Multi-mode Fiber Safety & Emission : FCC CE 94.5 x 73.0 x 27.0 mm mc100cm
Brand: TP Link
Categoria: Adaptor Retea /
Convertor Media TP-Link MC100CM
Convertor Media TP-Link MC100CM

Convertor Media TP-Link MC100CM